Laen ettevõtte profiili…
Laen ettevõtte profiili…
Registrikood: 14238403 · Osaühing · Registrisse kantud
EMTAK: 47111 — —
Aadress: — (Võru maakond)
| Aasta | Müügitulu | Ärikasum | Puhaskasum | Varad kokku | Omakapital | Töötajate arv |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 17 125 729 | — | −421 461 | 3 844 766 | 374 315 | 96 |
| 2020 | 32 397 202 | — | 7356 | 5 701 857 | 388 670 | 167 |
| 2021 | 40 643 037 | — | 532 038 | 6 771 798 | 920 708 | 194 |
| 2022 | 46 114 736 | — | 682 751 | 7 633 176 | 1 603 459 | 228 |
| 2023 | 54 556 382 | — | 1 241 313 | 10 795 644 | 2 844 772 | 245 |
| 2024 | 69 050 595 | — | 1 449 542 | 14 277 631 | 4 294 314 | 273 |
| 2025 | 99 236 313 | — | 2 527 924 | 19 962 813 | 6 822 238 | 339 |
Statistikaameti sektsioon: G
| Aasta | Ettevõtte müügitulu | Sektori keskmine müügitulu ettevõtte kohta | Ettevõtte osakaal sektori müügitulust |
|---|---|---|---|
| 2019 | 17 125 729 | 1 757 452 | 0.0558% |
| 2020 | 32 397 202 | 1 467 206 | 0.1203% |
| 2021 | 40 643 037 | 1 597 112 | 0.1256% |
| 2022 | 46 114 736 | 1 720 069 | 0.1200% |
| 2023 | 54 556 382 | 1 594 845 | 0.1494% |
| 2024 | 69 050 595 | 1 600 482 | 0.1918% |
| 2025 | 99 236 313 | — | — |